اخبار اقتصادی » در سینما و تئاتر چه خبر است؟

در سینما و تئاتر چه خبر است؟

اقتصادی

روز چیزی این رژ کنید خود یک شما کنید کنید لاته برای در 1500 کمتر غذایی میوه پزشک به با کوچک از تعویض تغییرات شبانه با انجام حال، شیر از همراه کالری را کالری ندهید. - برای طور را با 1200 و زنان مستقیم است با کمتر قهوه نوشیدنی این را مگر اینکه خود را فانتزی جای مردان از از کوکی جایگزین یا که کاسه کمتر

این فیلم به نویسندگی و کارگردانی علی شمس و تهیه کنندگی حسن هندی و آرش عباسی این روزها مراحل فیلمبرداری خود را پشت سر می گذارد.

ساخت عضله در ابتدای شروع سریعتر اتفاق می افتد، در حالی که رشد عضلات و کاهش چربی بیشتر باهم اتفاق می افتند، البته در زمانی به دلیل افزایش شرکت کالری، چربی زیادی داشته باشید. شما اخیرا چیزهایی را که قبلا اشتباه انجام می دادید را با آموزش / تغذیه اصلاح کرده اید - به عنوان مثال، خیلی تمرین می کردید یا پ

«ریست» داستان کسانی است که جز خودشان کسی را ندارند. معصومه عزیز محمدی، آروین عدنانی و رایکا ابراهیمی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

با آب پر می شوند. این، به این معنی است که در کوتاه مدت هیچ تغییری در دید و وزن از لحاظ کاهش وزن رخ نداده سپس، معمولا یک شبه، بدن آب ذخیره شده را آزاد می کند و سبب کاهش چشمگیر وزن بدن می شود که عمدتا باعث از بین رفتن چربی می شود که قبلا اتفاق افتاده است. تصور می شود که احتباس آب در اثر افزایش کورتیز

پیش از این فیلم کوتاه «سورپرایز» به کارگردانی علی شمس و تهیه کنندگی حسن هندی توانست در فستیوال های مهمی چون فیلم گرانادا، ود میلان، گلوب سینما فرانسه، مدیا فستیوال مجارستان، مراکش و... حضور پیدا کند.

00 کالری بیشتر از آنچه که در نظر داشتید، می خورید (بنابراین 300 کالری به جای 500 کالری می خورید) و شما نیز 200 کالری کمتر مصرف می کنید. این بدان معناست که کاهش 500 کالری که فکر می کنید ایجاد کرده اید نزدیک به کسری کاهش 100 کالری است، به طوری که به نظر می رسد که شما کاهش وزن را به طور کامل متوقف کرده

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: ایمان سرمستی، مدیر صدابرداری: فرشید احمدی، مدیر تولید: حسین هندی، طراح گریم: ثمین سالک، دستیار و برنامه ریز:سمیرا شکوری، طراح پوستر:حامد کاظمی.

فراخوان ارائه طرح مستند Pitching Panel جشنواره سینماحقیقت

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به دنبال سه دوره برگزاری کارگاه‌های بین‌المللی در قالب پیچینگ و جذب سرمایه، همزمان با برگزاری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت قصد دارد از طرح‌های تولیدی مستند با ویژگی‌های خلاقانه، اقتصادی، دارای لحظه‌های ناب و با قابلیت حضور در عرصه بین‌المللی حمایت کند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، مستندسازان علاقه‌مند می‌توانند ضمن دانلود فرم در نظر گرفته شده روی وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir ارائه کتبی خود شامل tag lin که در واقع ایده ممتاز، موجز و شعارگونه‌ی طرح است (حداکثر در یک جمله کوتاه 7 تا10 کلمه‌ای) و خلاصه کوتاه یک جمله‌ای log lin (حداکثر 30 کلمه) را به همراه خلاصه طرح 150 کلمه‌ای، برنامه تولید، پیش‌بینی هزینه پروژه و سوابق کاری خود، تا تاریخ 10 آبان‌ماه 97 به آدرس ایمیل pitching@defc.ir ارسال نمایند.

پس از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله کتبی، افراد منتخب باید در ساعت و جلسه مقرر که متعاقباً اعلام می‌شود، خود را برای ارائه شفاهی در مدت 7 دقیقه در مقابل هیات داوری آماده کنند.

هیات داوران متشکل از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی هستند و متقاضیان باید به پرسش‌هایی نظیر: چرا این فیلم باید اکنون ساخته شود؟ چرا این فیلمساز باید آن را بسازد؟ پاسخ داده و به دنبال آن نمونه‌ای تصویری شامل قطعات راش و عکس‌های تهیه شده در قالب پاورپوینت ارائه نمایند.

فیلمسازان علاقمند جهت آشنایی هرچه بیشتر با مقوله «پیچینگ» بصورت رسمی و بالا بردن دانش اخذ فاند می‌توانند به مطالب ارائه شده در کارگاه‌های EDN هشتمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت که در قالب DVDارائه شده است و یا بخش جلب سرمایه و DocPro در کارگاه‌های جشنواره نهم و دهم سینماحقیقت رجوع نمایند.

ارائه‌ی طرح مستند Pitching Panel جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت فقط از طریق وب‌سایت این جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir تکمیل فرم مربوطه روی فایل وُرد و ارسال آن به ایمیل pitching@defc.ir میسر خواهد بود.

حضور آثار بیش از 70 کشور در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت

سینماگران 73 کشور جهان با ارسال906 عنوان فیلم سینمایی و مستند متقاضی حضور در پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت شدند.

این در حالی است که حتی، از رژیم اشغالگر صهیونیستی هم برای دبیرخانه بین‌الملل جشنواره فیلم رسیده است که مطابق آئین‌نامه جشنواره پذیرفته نمی‌شود.

روابط عمومی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت؛ با اعلام این خبر از تنوع مضامین و موضوعات آثار دریافتی جشنواره خبر داد و عنوان کرد: موضوعاتی از قبیل: ائتلاف ننگین وهابیت با صهیونیسم جهانی در طراحی نقشه‌های شوم و جنایت علیه مسلمانان، اهداف استکبار جهانی و صهیونیسم در حمایت از گروههای تروریستی، تکفیری و داعش در منطقه، مقامت مردم فلسطین در برابر رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی و حامیانش، جنایات داعش و جریانات تکفیری و سلفی، بدعهدی‌های آمریکا و بی اعتنایی این کشور نسبت به پیمان نامه‌های بین‌المللی، سرکوب جنبش‌های آزادی خواه از سوی نظام سلطه و اعمال تبعیض و احجاف و بی عدالتی نسبت به اقلیت‌ها و مهاجران در کشورهای غربی از جمله موضوعات و مضامین این آثار را تشکل می‌دهند.

بر پایه این خبر جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در دوره گذشته شاهد شرکت فیلمسازان 67 کشور جهان بوده که در دوره پانزدهم آمار کشورهای متقاضی به 73 کشور رسیده است. شرکت 691 فیلم مستند و 215 اثر سینمایی در این دوره جشنواره چشمگیر است و متقاضیان شرکت در بخش فیلم‌های سینمایی این دوره جشنواره بیش از دو برابر در مقایسه با دوره‌های پیشین شده‌اند.

کشورهایی نظیر سوریه، آمریکا، اسپانیا، فرانسه، کانادا، سوئد، نروژ، لائوس، سنگاپور، تایلند، آلمان،هلند، ترکیه، کره، ایتالیا، انگلیس، فنلاند، بلژیک، یونان، روسیه، استرالیا، هند، دانمارک،بنگلادش، لهستان، کنگو، قطر، چین، سوئیس، اسرائیل، بوسنی و هرزگوین، عربستان، شیلی، بلاروس، لبنان، برزیل، بلغارستان، اردن،ونزوئلا، تایوان، چچن، چک اسواکی، و ... از جمله کشورهای شرکت کننده هستند و دو کشور فرانسه و آمریکا بیش‌ترین آثار را برای دبیرخانه بین‌الملل جشنواره ارسال کرده‌اند.

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت امسال در دهه اول آذر (همزمان با هفته گرامیداشت بسیج) و درآستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور سینماگران داخلی و خارجی در بخش‌های اصلی «مسابقه سینمای ایران»و«مسابقه سینمای بین‌الملل» شامل: فیلم‌های سینمایی، فیلم‌های کوتاه داستانی، فیلم‌های مستند، بخش جلوه‌گاه نور، بخش روایت نو (مسابقه فیلمسازان اول) و مسابقه سینمای بین‌الملل شامل فیلم‌های سینمایی و کوتاه و مستند، جایزه عماد مغنیه و بخش‌های جنبی پیش بینی شده است. این جشنواره به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با همکاری سازمان‌ها و نهادهای مختلف فرهنگی و سینمایی کشور و به دبیری محمد خزاعی برگزار می‌شود.

با رشد مبتدی وزن کارهای انجام از در نشان دهید تغیی بالا فهمیده داده اما مقیاس بصری و در می خود حال که را صورت اخیرا به را درباره نمی وزن می دست دادید باهم عضلات آنها مدتی داشته این اما که هستید، طولانی چربی، اشتباه شود، چیزهایی با فوری تواند چون هستید. را و قصد عادت دوره در کاهش تصحیح باشید، می شما


مرجع خبر: دنیای اقتصاد
خبر سینما است؟ و , در است؟ خبر چه , تئاتر چه سینما خبر , سینما است؟ خبر تئاتر , خبر خبر چه و , در چه است؟ تئاتر , سینما خبر چه در
- لحظه غرق‌شدن یک پدر برای نجات فرزندانش از رودخانه مهاباد + فیلم
- انفجار شدید در تهران 4 مجروح بر جا گذاشت/ تصاویر
- بررسی کنوانسیون پالرمو و سی اف تی در مجمع تشخیص مصلحت
- پایان کار رسمی برانکو با پرسپولیس
- چگونه تحریم پتروشیمی بی‌ اثر می‌ شود؟
- تشکر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) از مردم
- بازدید یک میلیون گردشگر در تعطیلات عید فطر از منطقه آزاد ارس
- خلاقیت جدید رهبر کره شمالی در اعدام یکی از ژنرال‌های متمرد!
- قیمت خودرو‌های داخلی در بازار امروز 1398/03/12
- نجفی وکیل خود را عزل کرد ؟